Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL
+90 (216) 356 2323

Hakkımızda

YENİ GÜLÜŞLER İÇİN

``İstanbul Dentestetik`` Hoşgeldiniz.

1983 yılında Osmaniye'de başlayan klinik çalışmalarımız, ileriki yıllarda Osmaniye Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurulmasıyla hız kazanmıştır. Multidisipliner çalışma anlayışına olan inancımız her geçen gün kadromuza konusunda uzmanlaşmış hekimlerin katılmasına vesile olmuştur.


2008 yılında İstanbul'da kendi binamızda İstanbul Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniğinde gelişen tüm diş teknolojilerini kullanarak uzman kadromuzla halen hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Kliniğimizde uluslararası standartlarda sterilizasyon ve dezenfektasyon uygulanır.


Kalite anlayışımız, yüksek kalite standardında mazlemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir. Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar. En doğru teşhis kliniğimizde mevcut Panaromik flm veya 3 boyutlu Tomografi çekimleri ile yapılan detaylı teşhis tedavi planlamasıdır.


Kliniğimiz prensip olarak hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü ağızda yapılacak 1 mm'lik ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğini ve içinde ki potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda asıl değiştirebileceğinin farkındayız.


Uluslararası kalite standartları doğrultusunda faaliyet gösteren kliniğimize, İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi verilerek kalitesi tescillenmiştir.If you are experiencing loose teeth, bleeding gums, sensitivity or pain with your teeth when eating or drinking, please make an appointment with us to discuss your dental health needs. We use advanced proven technology to keep your smile looking the best!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Dentestetik ailesi olarak, hastalarımızın endişe duyduğu konularda profesyonel hekim kadromuz ile modern ve konforlu bir tedavi süreci sunmaktayız.

  • Profesyonel, Modern ve Konforlu Bir Tedavi Süreci.
  • 1983 Yılından Günümüze Uzanan Serüven.
  • Güler Yüzlü ve Profesyonel Ekip.
  • Hasta ile Bire, Bir Diyalog.

Hizmetlerimiz

Hekimlerimiz

Dt. Ahmet Ünal

Dt. Ahmet Ünal

Diş Hekimi
Dt. Deniz Sinan Tolga

Dt. Deniz Sinan Tolga

Diş Hekimi
Dt. Beyza Ünal

Dt. Beyza Ünal

Diş Hekimi

Hastalarımızın Yorumları

Muayene ve panoromik hizmetlerinin ücretsiz olması ve güler yüz ve samimi diyalogları benim için aradığım ve rahatlıkla sağlığımı emanet edebileceğim profesyonel ekibiyle tedavi sürecinde gayet başarılı neticeler aldım. Tek kelime ile mükemmel.

Mustafa Kanal

Mustafa Kanal

Mutu Hastalarımız.

Harika! Tek kelimeyle anlatmak gerekirse harika ama ben biraz detaylandıracağım, bu yorumların diş hekimi aramakta olan biri için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Zira bende bu yöntemle Dentestetik ailesi ve çalışanları ile tanıştım,

Çiğdem Özkul

Çiğdem Özkul

Mutu Hastalarımız.

Kendimi aile gibi hissettiğim, sadece tedavilerim için değil hobi olarak 3 ayda bir rutin kontrollerimi ve kahvemi içmek için gittiğim bir klinik, sevgili hekimim Ahmet Ünal beye ve ekibine sonsuz teşekkürler. Her şey için Teşekkürler.

Melek Mizikoğlu

Melek Mizikoğlu

Mutu Hastalarımız.

Hakkımızda

1983 yılından beri hedefimiz, sadece hastalarımızın gülüşlerini güzelleştirmektir.

Neden Biz?

İstanbul Dentestetik implant ve estetik tedavi prosedürlerini en kaliteli malzemeler ve yeni teknolojik ekipmanlar ile uygulamaktadır.

Bizi Takip Edin.

İstanbul Dentestetik  kampanyalarından haber almak için lütfen bizi takip ediniz.

İstanbul Dentestetik  © {2020}. Tüm Hakları Saklıdır.

Yazışmaya Başla
Merhaba