Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL
+90 (216) 356 2323

Hizmetlerimiz

Sağlıklı Gülüşler İçin.

İstanbul Dentestetik ailesi olarak, amacımız hastalarımıza daha güzel gülüşler tasarlamak.
0
Mutlu Hastalarımız
0
Bizi Tercih Eden Hastalarımız
0
Sunulan Hizmetler
0
Mutlu Gülüşler
Neden Biz?

Hizmetlerimiz

Yanıtlar

Sıkça Sorulan Sorular

Diş çekimi yapıldıktan sonra oluşan boşluktan kaynaklı kemik erimesi, çökme, yemek yemede problem gibi sorunlar baş göstermeye başlar. Tek taraflı yemek yenildiği için eklemde ağrı meydana gelir. Aynı zamanda çökme oluşacağı için de yaşlı bir ifadeye sebebiyet verir.

Aligner olarak isimlendiren bu sistem, bozuk ve çapraşık diş pozisyonlarının, ideal pozisyonlara gelmesi için geliştirilen estetik tedavi yöntemidir. Yetişkin hastalar için braketlere alternatif olarak kullanılan bu akıllı plaklar kişiye özel olarak üretilir. Dişlerdeki bozukluk ve avi sistemleri içerisinde en az belli olan ve en konforlu tedavidir. Halk arasında “telsiz ortodontik tedavi” olarak da bilinen bu tedavide, metal teller veya braketler yoktur, bu nedenle ağız iritasyonları oluşmaz ve kullanımı oldukça rahattır. Çapraşıklığın şiddetine göre farklı sayıda yapılan plaklar; hastalar tarafından ortalama 2 haftada bir değiştirilerek takılır.

Hakkımızda

1983 yılından beri hedefimiz, sadece hastalarımızın gülüşlerini güzelleştirmektir.

Neden Biz?

İstanbul Dentestetik implant ve estetik tedavi prosedürlerini en kaliteli malzemeler ve yeni teknolojik ekipmanlar ile uygulamaktadır.

Bizi Takip Edin.

İstanbul Dentestetik  kampanyalarından haber almak için lütfen bizi takip ediniz.

İstanbul Dentestetik  © {2020}. Tüm Hakları Saklıdır.

Yazışmaya Başla
Merhaba