Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

17Ara

Kırık Diş Onarımı için Tedavi Yöntemleri

Kırık dişler genellikle bir kaza, travma sonrası ağızda çatlak veya yarım kırılma olarak gözlemlenmektedir. Bazen yalnızca görüntü itibariyle estetik problemler oluşturan diş kırılmaları bazen de dişin alt dokularını etkileyebilir. Dişiniz kırıldı ve kırılan dişte sallanma varsa yaralanmanız dişinizin alt dokularına zarar vermiş demektir. Dişim Kırıldı Ne Yapmalıyım? Dişiniz yeni kırıld..

17Eyl

DİJİTAL ANESTEZİ İLE ARTIK İĞNE FOBİSİNE SON !!!

Dijital Anestezi Nedir? Diş Hekimine giderken çoğumuzun korkusu iğne..! Hem yetişkinler hem çocuklar iğne fobisi nedeniyle ağız sağlıklarını ihmal edebiliyorlar.Bu sorunun artık çözümü var '' Dijital Anestezi''.. Dijital anestezinin eski iğne yöntemlerinden ayıran en büyük özelliği ağrı oluşturmaması.Dijital anestezi uçları milimetrik inceliktedir. Anestezik sıvı dokuya verilirken d..

implant, implant diş tedavisi,

15Oca

DENTAL İMPLANT VE ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

DENTAL İMPLANT VE ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI Dişlerin tekli veya çoklu kaybı söz konusu ise hem fonksiyon, hem de estetik anlamda tedavisi kaçınılmazdır. Bu tedavilerde dental implantı tercih etmek hastaya ayrıcalıklı bir konfor sağlar. Dişler çekildikten sonra çene kemiği hem kısalır hem incelir. Bu da dudak ve yanak desteği ile birlikte burun ucu..

fobi, dentafobi

27Ara

DENTOFOBİ

Dentofobi veya dişçi korkusu her kesimde ve her yaşta insanın yaşayabileceği bir fobidir. Bazen iyatrofobi yani doktor korkusu, bazen de tripanofobi yani iğne korkusuyla ilişkilendirilerek ilerleyebilir. Dentofobinin şiddeti kişiden kişiye değişmekte buna uygun tedaviler üstlenilmektedir. DENTOFOBİ TÜRLERİ Dentofobinin birçok unsuru vardır. Bu unsurlar bazen yaln..

implant, implant tedavisi, implant diş tedavisi

21Kas

Vücudum İmplantı Kabul Eder mi?

Vücudum İmplantı Kabul Eder Mi? İmplant titanyumdan yapılmıştır. Bilimsel araştırmalar neticesinde titanyum ile ilgili her hangibir alerjik durum tespit edilmemiştir. Titanyum doku dostu bir metaldir. Bu yüzden, implantı vücudun kabul etmemesi gibi bir durum söz konusu değildir.  Fakat bu durum implant tedavisinin %100 başarılı ola..

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim