Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

17Eyl

DİJİTAL ANESTEZİ İLE ARTIK İĞNE FOBİSİNE SON !!!

Dijital Anestezi Nedir? Diş Hekimine giderken çoğumuzun korkusu iğne..! Hem yetişkinler hem çocuklar iğne fobisi nedeniyle ağız sağlıklarını ihmal edebiliyorlar.Bu sorunun artık çözümü var '' Dijital Anestezi''.. Dijital anestezinin eski iğne yöntemlerinden ayıran en büyük özelliği ağrı oluşturmaması.Dijital anestezi uçları milimetrik inceliktedir. Anestezik sıvı dokuya verilirken d..

implant, implant diş tedavisi,

15Oca

DENTAL İMPLANT VE ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

DENTAL İMPLANT VE ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI Dişlerin tekli veya çoklu kaybı söz konusu ise hem fonksiyon, hem de estetik anlamda tedavisi kaçınılmazdır. Bu tedavilerde dental implantı tercih etmek hastaya ayrıcalıklı bir konfor sağlar. Dişler çekildikten sonra çene kemiği hem kısalır hem incelir. Bu da dudak ve yanak desteği ile birlikte burun ucu..

fobi, dentafobi

27Ara

DENTOFOBİ

Dentofobi veya dişçi korkusu her kesimde ve her yaşta insanın yaşayabileceği bir fobidir. Bazen iyatrofobi yani doktor korkusu, bazen de tripanofobi yani iğne korkusuyla ilişkilendirilerek ilerleyebilir. Dentofobinin şiddeti kişiden kişiye değişmekte buna uygun tedaviler üstlenilmektedir. DENTOFOBİ TÜRLERİ Dentofobinin birçok unsuru vardır. Bu unsurlar bazen yaln..

implant, implant tedavisi, implant diş tedavisi

21Kas

Vücudum İmplantı Kabul Eder mi?

Vücudum İmplantı Kabul Eder Mi? İmplant titanyumdan yapılmıştır. Bilimsel araştırmalar neticesinde titanyum ile ilgili her hangibir alerjik durum tespit edilmemiştir. Titanyum doku dostu bir metaldir. Bu yüzden, implantı vücudun kabul etmemesi gibi bir durum söz konusu değildir.  Fakat bu durum implant tedavisinin %100 başarılı ola..

lamine diş, lamine diş kaplama, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı,

15Kas

Lamine Diş Nedir?

LAMİNA DİŞ NEDİR? Lamine diş, diş estetiğini olumsuz yönde etkileyen diş yapısının mükemmel görünümünü sağlamak için uygulanan estetik bir tedavi yöntemidir. Temel olarak ön diş bozukluklarda uygulanır. Lamine diş kaplama ince yaprak şeklinde takma tırnağı da andıran seramiklerin dişlerin az miktarda aşındırılıp diş yüzeyine..

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim