Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

DENTESTETİK'TE SAĞLIK TURİZMİN FARKI...

Türkiye, Avrupa'da sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Bunun sebebi, özellikle diş hekimliği alanındaki sağlık servislerindeki ileri teknoloji ve hizmet kalitesidir. Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında ülkemiz daha uygun maliyetli hizmet vermektedir. Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.

İstanbul Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, yurt dışından gelen hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız ile gerekli tüm ağız içi dental implant ve estetik diş tedavileri yapılmaktadır. Kliniğimize gelmeden önce, web sitemizdeki iletişim bölümünden panoromik filminizi gönderdikten sonra uzman diş hekimleri tarafından teşhis tedavi planlaması yapılarak maliyet ve tedavi süresi tespit edilir. Sonrasında;

Havayolu ile ulaşım, Havaalanında karşılama, İstanbul içi gerçekleşecek tüm transferleriniz, anlaşmalı otellerimiz de konaklama ve tarihi yerleri ile turizm cenneti istanbul'da keyifli geziler Dentestetik ailesi tarafından karşılanır. Üstelik size sunulan bu hizmet en uygun fiyat avantajları ile sunulur.

Tomografi ve panaromik röntgen gibi tüm görüntüleme sistemlerini, ayrıca kendi laboratuvarını bünyesinde bulunduran, sağlığınız için teknolojiyi takip eden ve hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan aynı zamanda İmplant'tan çocuk diş hekimliğine dental sağlık hizmetlerinin tamamı kliniğimizde uygulanmaktadır.

Dental Turizm

Dental turizm Dentestetik ile sizlerle.

Türkiye Diş Tedavisi

Türkiyede diş tedavisi olmak isteyen hastalarımız, baştan sona tüm ihtiyaçlarınız için diş kliniği olarak hizmetinizdeyiz. Yurtdışı tedavisi olmak isteyen hastalarımız için havaalanında karşılama, İstanbul içi transferler, konaklama ve tedavi masraflarınız Sağlık turizmi kapsamında Dentestetik tarafından karşılanır. Avrupaya göre çok uygun fiyatlarla tedavi imkanı sunmamız bizim en çok tercih edilme nedenimiz olmuştur. Siz de hem tedavi olmak hem de turistik amaçlı İstanbul ziyaretinde bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sağlık turizmi planlamanızı yaptırabilirsiniz.

İstanbul Diş Tedavi

İstanbul sağlık turizmi kapsamında Türkiyenin her ilinden tadavi olmak için hastalarımız İstanbula gelerek hem turistik amaçlı tatil yaparak, hem de %100 sonuç alacak şekilde diş tedavilerinizin tamamını olabilirsiniz. İmplant, ortodonti, periodontoloji, dental estetik ve diğer tüm diş tedavileriniz alanında uzman hekimler ile Dentestetik'de sizlerle.

FORM DOLDUR

Röntgeninizi aşağıdaki alandan yükleyebilirsiniz.


Gönder

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim