Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

Kadıköy diş kliniği, Dentestetik 1983 yılından beri İstanbul'da ağız ve diş sağlığı üzerine hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Diş hekimliği uygulamaları Dentestetik ağız ve diş sağlığı polikliniğinde.

Cerrahi ve estetik alanda diş hekimliğinin tüm uygulamalarını klinik içerisinde uygulayan Dentestetik uluslararası diş hekimliği yöntemlerini uygulamaktadır. Sağlık turizmi alanında her geçen gün adımlarını sağlamlaştıran kadıköy diş kliniği Türkiye'nin en önemli dental turizm merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kadıköy Diş

İstanbul'un en köklü ve gelişmiş diş kliniklerinden olan Dentestetik, İstanbul'un en işlek ve gelişmiş ilçelerinden olan Kadıköy diş arasında yer almaktadır. Ortodonti, estetik diş ve diğer tüm diş alanlarında uzman hekimleri ile hizmet veren Dentestetik uygun fiyat politikası ile çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

Kadıköy Diş Hastanesi

Kadıköy diş hastanesi Dentestetik, İstanbul'un en köklü ve gelişmiş diş hastanelerinden biridir. Kadıköy diş hastanesi olduğundan tüm ağız ve diş tedavileri yapılabilmektedir.

Diş Kliniği

Diş kliniği arıyorsanız ve alanında uzman bir diş kliniğinde tedavi olmak istiyorsanız Dentestetik ağız ve diş sağlığı polikliniğinde tedavi olmaya başlamak için hemen randevu alabilirsiniz.

Göztepe Diş

Göztepe diş kliniği Dentestetik ile ağız ve diş tedavilerinizde en kaliteli malzemeler ve uzman diş hekimleri ile tedavi imkanına sahip olursunuz. Göztepenin köklü diş polikliniği Dentestetik'de tüm diş tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Göztepe diş klinikleri fazlaca olmasına karşın, Dentestetik diş kliniği olarak 1983 yılından beri hizmet veren tek diş kliniğiyiz. 1983 yılından hem estetik hem de cerrahi alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Diş Kliniği

İstanbul diş kliniği dentestetik fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz; Fiyat Listesi'ni inceleyebilirsiniz.

Estetik Diş Kliniği

Estetik diş kliniği olan kliniğimiz Dentestetik'de mükemmel gülüşünüz için gerekli olan tüm uygulamalar ve tedaviler sağlıklı bir şekilde uygulanmaktadır.

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim