Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

1983 yılında Osmaniye'de başlayan klinik çalışmalarımız, ileriki yıllarda Osmaniye Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurulmasıyla hız kazanmıştır. Multidisipliner çalışma anlayışına olan inancımız her geçen gün kadromuza konusunda uzmanlaşmış hekimlerin katılmasına vesile olmuştur.

2008 yılında İstanbul'da kendi binamızda İstanbul Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniğinde gelişen tüm diş teknolojilerini kullanarak uzman kadromuzla halen hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kliniğimizde uluslararası standartlarda sterilizasyon ve dezenfektasyon uygulanır.

Kalite anlayışımız, yüksek kalite standardında mazlemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir. Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar. En doğru teşhis kliniğimizde mevcut Panaromik flm veya 3 boyutlu Tomografi çekimleri ile yapılan detaylı teşhis tedavi planlamasıdır.

Kliniğimiz prensip olarak hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü ağızda yapılacak 1 mm'lik ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğini ve içinde ki potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda asıl değiştirebileceğinin farkındayız.

Uluslararası kalite standartları doğrultusunda faaliyet gösteren kliniğimize, İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi verilerek kalitesi tescillenmiştir.

 

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim