Hafta İçi: 09.00 - 20.00
Cumartesi: 09.00 - 18.00

İstanbul Dentestetik implant ve estetik tedavi prosedürlerini en kaliteli malzemeler ve yeni teknolojik ekipmanlar ile uygulamaktadır.

Klinik çalışanlarımızın tamamı kusursuzluğu yakalamak adına belli periodlarla diş tedavi eğitimlerini almaktadır. Hekimlerimiz güncel mesleki konuları, estetik diş hekimliği ve implant cerrahisi konularını yurt içinde ve yurt dışında kongre, sempozyum, seminerler ve özel akademik çalışmalarla sürekli hale getirmişlerdir. Bu husus hastalarımıza üst düzey fayda sağlamaktadır.

Kliniğimizde uygulanan implant sayısı 10.000’lerle ifade edilebilecek düzeydedir.  İmplantta %98 gibi yüksek bir başarı oranı yakalamış olup hasta memnuniyeti üst düzeydedir.

Klinik tedavi fiyatlarımız pahalı olmayıp ancak tedavi başarımız en üst düzeydedir. Alanında uzman diş hekimlerimiz, asistan personellerimiz ve diş teknisyenimiz kliniğimizin çalışanlarıdır. Tüm çalışanlarımız sürekli hizmet içi eğitimler ile (hijyen ve teknik bilgilerle) beslenerek hizmet kalitesi devamlılığı sağlanmaktadır.

Kliniğimiz merkezi bir konumda olup otoparkı mevcuttur.

İlk kayıt hastalarımızın muayeneleri ücretsiz yapılmaktadır. Muayenede Panaromik Film kliniğimiz bünyesinde olup gerektiğinde Tomografi de kliniğimizde çekilmektedir. Teşhis tedavi planlamasından sonra hastalarımıza avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme bilgileri verilir. Kabul gördüğü andan itibaren tedavi başlar. Çalışma takvimi %90 geçerli olacak şekilde hastaya taktim edilir. Hasta yapılacak işlerden dolayı önünü görebilmekte ve kendini planlayabilmektedir.

En büyük amacımız tedavisi biten hastamızın güler yüzlü bir şekilde uğurlamaktır.

Sağlıklı ve Estetik bir Gülüş için, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz

İletişim